C# Nedir? C# veya C Sharp, kısaca Microsoft tarafından geliştirilen; bilgisayar, mobil gibi aygıtlar için uygulama veya oyun geliştirmek için kullanılan bir programlama dilidir. C# Nesne Yönelimli Programlamayı desteklemesi ve geniş bir kütüphaneye sahip olması gibi birçok özellikleriyle programlamayı daha kolay ve etkili bir duruma getirmeyi amaçlar.
YSF SOFT'un Google Play Store sayfasından yayımladığım oyunları inceleyebilir, indirebilir ve oynayarak deneyimlerinizi iletişime geçerek aktarabilirsiniz. Oyunlar ile ilgili deneyimleriniz ve önerileriniz benim için çok önemlidir.
22.12.2023
20.12.2023
BAT (Batch) Belgelerindeki Türkçe Karakterler Neden Yanlış Gösterilir? BAT komutlarını yazdıktan sonra belgemizi çalıştırdığımızda yazıları doğru yazmamıza karşın komut isteminde istemediğimiz bir görüntüyle karşılaşabiliriz. Bunun nedeni komut istemindeki varsayılan kodlama türünün Türkçeye uygun olmamasıdır.
BAT (Batch) Komutlarıyla Komut İstemine Nasıl Yazı Yazdırılır? Bir Windows Toplu İş Dosyası aracılığıyla komut istemine yazı yazmak için BAT (Batch) komutları kullanılır. Bu komutlardan ekrana yazı yazma işini echo komutu görür. Bu komutun kullanımı şu biçimdedir:
17.12.2023
16.12.2023
 4 

Yazılım

Aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla sitemizde bulunan yazılım ile ilgili içerikleri inceleyebilirsiniz.

 

Oyunlar

YSF SOFT tarafından geliştirilen oyunlar:

 

YSF SOFT Google Play Store sayfası